Чому не можна готувати салат із помідорів та огірків: некорисне поєднання овочів

0
Чому не можна готувати салат із помідорів та огірків: некорисне поєднання овочів

Дієтологи та нутриціологи у системі здорового харчування наголошують, що широкий асортимент свіжих овочів у салаті ще нікому користі не дав. І хоча досі існує стереотип, що “овочів багато не буває”, “користь овочів зберігається у всіх поєднаннях”, але це не так.

Виявляється, навіть звичний для кожної другої сім’ї салат з огірків і помідорів належить до дуже некорисних. Розкажемо, хто так вирішив і чому так сталося, що огірки та помідори не зійшлися в салаті.

Подробиці

Правильний салат — це як?
У здоровому харчуванні завжди був у пошані мінімалізм. Тому салат не повинен включати в рецептуру понад 3-5 овочів. В іншому випадку шлунок буде бунтувати.

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Огірки з помідорами
Це яскравий приклад неправильного салату. Ніхто від нього ще не помер, але підвищеним газоутворенням і здуттям шлунку ви себе забезпечите 100%. Річ у тім, що саме у цієї “класичної пари” різний період перетравлення, через що починається процес бродіння.

Бобові
Не змішуйте разом квасолю, горох та боби, якщо хочете не нашкодити кишківнику. Окремо кожен інгредієнт добре поєднується з болгарським перцем, томатами та соком лимона.

Кольорова капуста
Капуста не поєднується з гарбузом, з кабачками, з баклажанами та навіть із зеленим горошком. Те ж саме стосується салатів з помідорів, буряків, шпинату, капусти та цибулі.

Можна змішувати
Огірок корисно поєднується з редисом та зеленою цибулею, морквою та часником, кабачком та ріпчастою цибулею.

Помідори складуть компанію болгарському перцю та цибулі.

Капуста ідеально смакує зі збереженням користі з морквою, болгарським перцем та зеленню.

Готуйте корисні салати та дотримуйтесь правил здорового харчування, щоб шлунок отримав користь, а не здуття!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я