Як сіяти кріп влітку, щоб зелені було вдосталь до кінця сезону

0
Грядки з кропом можна зустріти на городі кожного дачника. Кріп невибагливий: де посієш, там росте. При цьому є однією з найкорисніших для організму людини зеленню. Кріп використовується в народній медицині для лікування захворювань, а також для приготування різноманітних страв. Щоб зелень виросла пухнастою та соковитою, використовуйте прості правила, що допоможуть отримати гарний урожай ніжного та ароматного кропу. Як швидко виростити кріп Кріп висаджують, починаючи з весни і до пізньої осені. Добре сходить кріп, посаджений у середині літа. Щоб крім швидко зійшов, насіння замочують у перекисі водню (3%) на 30 хв. Після такої процедури можна розраховувати на швидкі сходи, які з'являться на 5-6 день. Після замочування насіння промивають, просушують і можна сіяти. Насіння висівають не дуже густо в рядочки, попередньо пролиті водою. Зверху насіння присипають компостом або пухкою землею. Місце сівби вкривається матеріалом, щоб довше зберегти вологу. Потрібно стежити, щоб ґрунт не пересихав, інакше насіння може не прорости. Покривний матеріал повинен залишатися на грядці доти, поки молоді паростки кропу не зміцніють. Сійте кріп влітку і смакуйте свіжою зеленню щодня!

Грядки з кропом можна зустріти на городі кожного дачника. Кріп невибагливий: де посієш, там росте. При цьому ця зелень є однією з найкорисніших для організму людини.

Кріп використовується в народній медицині для лікування захворювань, а також для приготування різноманітних страв. Щоб зелень виросла пухнастою та соковитою, використовуйте прості правила, що допоможуть отримати гарний урожай ніжного та ароматного кропу.

Подробиці

Як швидко виростити кріп
Кріп висаджують, починаючи з весни і до пізньої осені. Добре сходить кріп, посаджений у середині літа.

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Щоб крім швидко зійшов, насіння замочують у перекисі водню (3%) на 30 хв. Після такої процедури можна розраховувати на швидкі сходи, які з’являться на 5-6 день.

Після замочування насіння промивають, просушують і можна сіяти. Насіння висівають не дуже густо в рядочки, попередньо пролиті водою.

Зверху насіння присипають компостом або пухкою землею. Місце сівби вкривається матеріалом, щоб довше зберегти вологу. Потрібно стежити, щоб ґрунт не пересихав, інакше насіння може не прорости.

Покривний матеріал повинен залишатися на грядці, доки молоді паростки кропу не зміцніють.

Сійте кріп влітку і смакуйте свіжою зеленню щодня!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я