Які “секрети” щоденного догляду Анджеліни Джолі

0
Розкриваємо секрети щоденного догляду Анджеліни Джолі
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Анджеліна Джолі — приклад найуспішнішої голлівудської акторки планети всіх часів і народів. З зухвалого підлітка в образі рок-зірки вона трансформувалася в справжню діву. Багато хто впевнений, що точені риси обличчя актриси — заслуга пластичних хірургів, проте велику роль тут відіграє правильний догляд за шкірою.

Ось уже багато років Джолі довіряє своє обличчя лише одному дерматологу – голлівудському доктору Ронді Ренд. Вона ж допомагала акторці відновитись після серйозної операції, яка дуже вплинула на її гормональне тло. «Анджеліні пощастило, має дуже гарну шкіру. Якщо в юності жирна шкіра здається вам проблемою, то з віком це лише ваш плюс, тому що вона довше зберігає тонус, – розповідає Ронда. — Тому щоденна б’юті-рутина моєї клієнтки — м’який очищувальний засіб, сироватка, крем з кислотами і зволожуючий сонцезахисний крем».

Також Ренд додала, що Анджеліна обовязково користується сонцезахисними засобами. Саме тому обличчя Джолі завжди виглядає так, ніби вона щойно з кабінету косметолога.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я