...
ГоловнаКулінаріяЯкі "секрети" дозволяють приготувати "пишні" і золотисті деруни

Які “секрети” дозволяють приготувати “пишні” і золотисті деруни

Підпишіться на нас:

Напевно, багато гурманів помітили, що деруни, приготовлені представницями старшого покоління, завжди виходять дуже смачними. Відмінністю таких картопляних оладок є пишність та наявність апетитної золотистої скоринки. Даному кулінарному феномену є пояснення: при створенні дерунів багато бабусь не використовують інгредієнти, які більшістю кулінарів вважають обов’язковими.

Крім того, досвідчені господині дотримуються інших правил, про які розказано нижче.

Не використовувати борошно

Спочатку слід звернути увагу на набір компонентів. Дотримуватися потрібно простого правила: чим менше продуктів, тим більше повітряними та смачними вийдуть оладки.

Попри поширену думку, борошняний компонент зовсім не є обов’язковим.

При приготуванні дерунів можна обмежитись наступним набором продуктів: картопля (5 шт.), цибуля (1 шт.), яйце (1 шт.) та сіль (1 ч. л.).

Використовувати цибулю

У багатьох молодих господарок картопляні оладки виходять сіруватими. Страва виходить такою через те, що терта картопляна маса швидко змінює колір.

Щоб зупинити цей процес, картоплю треба подрібнити разом із цибулею. Таким чином, цей овочевий компонент необхідний не тільки для покращення смаку дерунів, але й для збереження їхнього апетитного зовнішнього вигляду.

Повернути крохмаль в основу страви

Багато кулінарів в курсі, що терту картопляну масу слід позбавити зайвої рідини.

Однак це не означає, що всю цю «водичку» потрібно виливати у раковину. Бажано залишити осад – крохмаль.

Цей компонент, що зберігся, треба повернути в «тісто» відразу після того, як до картопляно-цибульної суміші було додано сире яйце. За рахунок цього деруни збережуть яскравий смак.

Здоров'я/Краса/Лайф

Ще новини:

Як врятувати переперчену страву: 10 кулінарних хитрощів

Не всі люблять занадто гострі страви, тому надлишок перцю може зіпсувати вам обід чи вечерю. Переперчити страву легко....

Ці огірки точно краще не консервувати: простіше одразу викинути

Молоді господині помиляються, коли обирають огірки виключно за якістю плодів. Багато чого в цій справі залежить від сорту. Наприклад,...

Відмінний рецепт квашених солоних огірків на зиму

Саме час подбати про запаси овочів, які вирощені на власній грядці. В теплицях вже є урожай огірків, скоро...

Сухі котлети: помилки, через які вони такими виходять

Що додати до котлет, щоб вони були не сухими, а соковитими? Це питання, яким задаються недосвідчені господині. М'ясо дуже...