...
ГоловнаЛайфстайлЯк досягти тривалого цвітіння півоній

Як досягти тривалого цвітіння півоній

Підпишіться на нас:

Півонії – дуже гарні квіти, які можна зустріти мало не на кожній ділянці. Однак не завжди виходить помилуватися рясним цвітінням і безліччю великих квітів на величезному кущі. Це відбувається через неправильний догляд. Щоб жодних проблем не виникало, варто заздалегідь вивчити правила вирощування таких квітів.

Який полив потрібен півонії

Якщо літо видалося холодним і з дощами, то додаткові поливи півонії не потрібні. Але при великій спеці зрошення ґрунту необхідно, при цьому потрібно дотримуватись певних правил.

При спекотній погоді посадки зволожуються раз на 7-10 днів. Особливу увагу поливу варто приділити під час швидкого зростання кущів та формування квіток, що відбувається з кінця весни до початку липня. Також важливо забезпечити рослини вологою в середині липня та серпні при закладанні нирок відновлення.

Техніка поливу має бути правильною. Прямо під кущ рідину лити не варто, тому що потовщене коріння, розташоване в цій області, не всмоктує воду. Краще зрошувати ґрунт на периферії. Рекомендується проводити такі процедури у вечірні години.

Які правила розпушування ґрунту

Для забезпечення гарного дихання та розростання кореневої системи після кожного зрошення ґрунту або дощу слід розпушувати землю на грядках з півонії.
Робити це потрібно з великою обережністю. Глибина занурення біля стебла не перевищує 5-7 см. На відстані близько 20-25 див від основи можна заглиблюватися більше, приблизно 10-15 см.

Як можна підгодувати півонії

У разі створення гарної посадкової ями з добре заправленою землею внесення додаткових підживлень протягом двох перших років не слід проводити.

Однак у третій та наступні роки варто збагачувати ґрунт на грядках з півонії 4 рази протягом сезону:

Перше добриво проводиться відразу після утворення червоних паростків на поверхні землі. Для цього під одну рослину виливають розчин з 1 столової ложки аміачної селітри та 10 літрів чистої рідини. В кінці грунт покривається мульчею з перегною.
Повторне внесення добрив проводиться після утворення бутонів. При цьому слід змішати аміачну селітру, суперфосфат та калійну сіль, взяти по половині столової ложки двох перших інгредієнтів та третину останнього. Суха суміш розсипається біля куща та закладається в землю.

Склад третього підживлення такий самий, як і у другого. Вносити слід, коли півонії цвітуть.

Четверте підживлення проводиться після того, як півонії відцвітають. Кожному кущу потрібно суперфосфат і калійна сіль у кількості половини та однієї третини столової ложки відповідно.

Значення видалення бутонів

Для рясного цвітіння півонії необхідно проводити видалення бутонів. Особливу важливість така процедура набуває протягом двох перших років, тому що через масове цвітіння коренева система не здатна на повноцінний розвиток.

Для отримання об’ємних кольорів угорі куща здійснюється видалення бічних бутонів, коли вони досягають величини з горошину. Не варто цим займатися, якщо хочеться домогтися не одиничних квітів, а їх кількості і тривалого цвітіння.

При дотриманні нескладних правил догляду за півонями можна довгий час насолоджуватися пишним цвітінням в саду.

17 квітня

16 квітня

В тренді

Ще новини:

Три речі для модного гардероба, якими ви можете бути розчаровані

Короткі та довгі тренди — між ними постійне протистояння. Залишатися завжди практичною людиною та купляти виключно потрібні речі,...

З чим носити джинси, щоб мати дорогий вигляд

Джинси в гардеробі займають вагому позицію. Коли ви не знаєте, що вибрати з шафи саме сьогодні або ваша...

Три види стильного домашнього одягу замість розтягнутої футболки

Навіть вдома потрібно піклуватися про свій зовнішній вигляд. Це не тільки про комфорт, але й естетику. Переважно носять...

Дизайнери назвали найгірше поєднання кольорів в одязі

Серед кольорів є не завжди вдалі поєднання. Про це варто пам'ятати, щоб образ не виглядав аляпуватим. Якщо мета...