...
ГоловнаКрасаНатуральна косметика, чи завжди корисна

Натуральна косметика, чи завжди корисна

Підпишіться на нас:

Природна косметика – види та визначення

Проведіть невелике опитування серед ваших подружок – що ви розумієте під визначенням “органічна косметика”? Запевняю, отримайте безліч відповідей, які умовно можна розділити на три групи:

  1. Косметика, виготовлена ​​професійно, у фабричних умовах. Продається у торгових точках. Зазвичай на ній є напис – “органічна”, “натуральна”, “еко” або “біо”.
  2. Косметика, що створюється самостійно з професійних інгредієнтів, які можна придбати в аптеці, в мережі.
  3. Група, яку я називаю “косметика з каструлі”. Готується так само самостійно, з продуктів харчування, за рецептами з бабусиних зошитів.
    Прихильники натуральної косметики з піною біля рота доводять – лише одне визначення «натуральна» має на увазі корисність, безпеку, гарантований позитивний ефект. Чи так це? Будемо розбиратися.

1. Покупна природна косметика

Домовимося відразу, незважаючи на всі запевнення маркетологів, природна косметика, що продається в магазинах, не може бути на 100% натуральною. Достатньо подивитися на терміни придатності покупних кремів, тоніків та іншого. Емульгатори, загусники, консерванти… Ці «природні» компоненти дозволяють зберігати та використовувати косметику роками. На жаль, у нашому законодавстві немає чітких критеріїв, що таке «натуральна косметика». Недобросовісні виробники з успіхом користуються цією лазівкою і використовують ці чарівні слова на свою продукцію, якщо в ній є хоч натяк на натуральні інгредієнти.

Органічна косметика

З нею так само складно. «Органічна» мається на увазі сировина, що вирощена без сільськогосподарської хімії, зібрана в екологічно чистих районах. Чи багато таких місць знайдеться в наш час? Купуючи таку косметику краще відразу убезпечити себе і віддати перевагу солідним фірмам, які мають бездоганну репутацію. Але, як-то кажуть, за задоволення треба платити. Продукція таких виробників коштує досить дорого.

Брати чи не брати?

Не все природне обов’язково корисно, як і не все штучне шкідливо. Ніхто не скасовує алергічні реакції під час використання природної косметики. Натуральні олії, вітаміни просто не можуть зберегти свої властивості без певних синтетичних компонентів.

Прекрасно, якщо косметика містить натуральні компоненти. Але все-таки зациклюватись на використанні тільки природної косметики не варто. У всьому необхідна міра!

2. Домашнє «зілля…», пардон, кремоваріння

Група номер два – косметика, що створюється самостійно з покупних інгредієнтів. Одна з найкращих косметологів, яка мені зустрічалася у житті, готувала свої креми сама. На жаль, поїхавши за кордон, вона забрала і всі свої секрети. А її крем це було щось!

Зараз, в епоху розвиненого інтернету, підібрати необхідні компоненти для створення “своєї” марки косметики не складно. Тим більше, існують величезні спільноти кремоварів, які допоможуть порадою, рецептом, поділяться натхненням.

Нічого поганого в «саморобних» кремах нема, але при дотриманні наступних умов:

  1. Ви повинні бути на 100% впевнені в якості складових майбутнього кошту, що купуєте.
  2. Ідеальна чистота у всьому – кухня, посуд, упаковка, руки.
  3. Правильні умови зберігання.
  4. Так само треба бути готовим до того, що за ефективністю ваша косметика поступатиметься професійною і може викликати алергічну реакцію. Будьте обережні та завжди тестуйте отриманий продукт!

3. Природна косметика із каструльки

Найдивніша та найкреативніша група природної косметики! Прекрасна нагода провести з подружкою приємний вечір за виготовленням апетитних масок. Але чи ефективна ця можливість? Ефективність у «кухонній» косметиці, звичайно ж, є. Тільки якщо використовувати її як доповнення до якісних професійних засобів. І аргумент – а баба Валя із сусіднього під’їзду у свої сто виглядає на всі п’ятдесят, а мазалася тільки кефіром завжди, не дуже коректний. Вибачте, сто років тому продукти харчування були якіснішими і кращими ніж зараз, і брати єдиний, окремий випадок як аксіому не доказово. Зараз жінки в 50 років виглядають набагато краще за своїх ровесниць, які жили сто років тому. Все завдяки новому погляду на здоровий спосіб життя та використання найновіших досягнень косметології!

Можна, можливо! Звичайно, можна готувати собі масочки та тоніки з продуктів харчування! Але не заощаджуйте на собі. Використовуйте все, що надає вам сучасна косметологія за повною програмою і будете прекрасні та молоді довгі роки!

30 грудня

В тренді

Ще новини:

Названо головний інгредієнт для догляду за шкірою взимку

Екстракт із напою на основі чайного гриба визнали головним інгредієнтом, здатним допомогти боротися з проблемами шкіри у холодний...

Чому потрібно спочатку відновити пошкоджене волосся, а потім фарбувати

Змінити колір волосся можна на раз-два. Така думка може майнути в кожної людини, яка бачить стелажі з фарбами...

Які продукти найбільше впливають на стан шкіри: думка експертів

Почнемо з головного: не варто ділити їжу на «хорошу» та «погану». І, тим не менш, є продукти, які...

Як позбутися рудого відтінку після невдалого фарбування волосся

В бажанні змінити образ та колір волосся іноді щось йде не за планом. Замість запланованого відтінку ви отримуєте...