ГоловнаДімСім корисних порад по догляду за садом в травні

Сім корисних порад по догляду за садом в травні

Підпишіться на нас:

Ділянка, сад, дача, город — для кожного своє, але всіх об’єднує потреба в регулярному догляді. Травень — останній місяць весни, коли вже за крок до теплого літа. Але не час розслаблятися. Травень може бути досить вередливим. В саду багато роботи, а що саме потрібно робити, читайте в нашому дописі.

Догляд за ґрунтом. Його потрібно регулярно розпушувати. Якщо після злив та поливів земля візьметься щільною кіркою, коріння рослин не буде мати доступу до повітря. Це пригальмує їх розвиток та ріст, зменшить збереження вологи.

Будяки. Їх потрібно регулярно полоти. Так, це робота важка та ніхто її не любить, але будяки та трава все собою заб’ють.

Добрива. В травні потрібно регулярно підживлювати рослини. Іде активний ріст, багато пересадженої розсади у відкритий ґрунт. Дотримуйтеся правил внесення підживлення.

Шкідники. Їх вже багато, тож тримайте напоготові всі можливі засоби для обробки саду. Оглядайте рослини, щоб нічого не пропустити.

Мульчування. Воно стане справжнім спасінням для збереження вологи та затримки росту трави.

Молоді посадки. За ними потрібно наглядати. Сильний вітер та зливи, які притаманні травню, можуть наробити шкоди в саду. Якщо є молоді та слабкі рослини, потрібно зробити їм опори.

Обрізка. Якщо у вас були вже рослини з цвітінням та цей прекрасний період завершився, обрізайте засохлі частини. Це простимулює рослини до розвитку та росту.

Читайте також:

Що додати в лунку для огірків для сортового врожаю

В тренді

Ще новини:

Що робити, якщо кімнатні квіти стали сильно витягуватись

Вирощування домашніх квітів потребує чіткого розуміння, що саме потрібно рослинам для активного росту, розвитку, нарощуванню зеленої маси та...

Одна помилка може знищити всі посадки перцю

Вирощувати перець починають з розсади. А далі його дбайливо пікірують, готують до висаджування у відкритий ґрунт чи теплиці....

Сім причин, чому петунія зупинилась в рості та не цвіте

Серед рослин для кашпо петунія залишається незмінним лідером. І ніби про неї вже стільки всього сказано, є багато...

Встигніть зробити обробку кісточкових в період цвітіння

Вишні, черешні, сливи та інші кісточкові дерева, від яких ви очікуєте смачний врожай. Навесні за ними потрібен постійна...