...
ГоловнаЗдоров'яЕксперти назвали чотири причини, чому потрібно регулярно їсти квашену капусту

Експерти назвали чотири причини, чому потрібно регулярно їсти квашену капусту

Підпишіться на нас:

Про квашену капусту розмови починаються з настанням ще осені. Звичайно, адже потрібно не пропустити період заготівлі. Є мінімум чотири причини, чому її потрібно вживати на регулярній основі.

Захист імунітету

У квашеній капусті високий вміст вітаміну C. Це позитивно впливає на підтримку імунної системи, що особливо потрібно в період вірусів, нежитю, ГРЗ.

Натуральні пробіотики

Квашена капуста є ферментованим продуктом. А це справжній скарб для здоров’я кишківника. Це покращує травлення, допомагає засвоюватися корисним елементам, які поступають в організм з їжі. Капуста допомагає відновлювати баланс мікробіома в кишківнику.

Контроль ваги

Для людей, які мають на меті скинути зайву вагу, потрібно їсти квашену капусту. Корисно, низькокалорійно та відчуття ситості — те, що потрібно. Окрім того, в капусті є потрібна для організму клітковина.

Гормони

І не просто гормони, а саме щастя. Так, доведено, що при споживанні квашеної капусти виробляється серотонін. Якщо у вас проблеми з настроєм та бувають погані дні, додавайте в раціон більше квашеної капусти. І буде вам щастя.

Читайте також:

Ківі на варті здоров’я: десять причин ввести в раціон екзотичний фрукт

22 грудня

21 грудня

В тренді

Ще новини:

П’ять продуктів, які допоможуть підняти імунітет в зимовий період

Бактерії та віруси активно атакують організм в зимовий період. Застуда, погане самопочуття, нежить, головний біль змінюють нормальний ритм...

Болить живіт: коли варто звернутися до гастроентеролога

Важкість у шлунку або здуття живота періодично виникають навіть у здорових людей. Причина цього — порушення в харчуванні,...

П’ять причин купити шоколад — солодке джерело настрою, енергії та здоров’я

Історія шоколаду налічує понад 3000 років. Про нього можна розповідати годинами, наскільки він смачний та бажаний. Чорний, молочний,...

Чи можна займатися спортом з крепатурою – відповідає лікар

Кожному з нас знайоме це почуття: позаймався у залі, а наступного дня м'язи «гудуть». Чи варто у цьому...