5 ознак того, що ваш догляд вам не підходить

0
5 ознак того, що ваш догляд вам не підходить
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Сучасна б’юті-індустрія щодня балує нас новинками та спокусливими баночками, тому ой як нелегко встояти перед покупкою нового крему або маски на пробу. На жаль, шкіра не завжди поділяє наше захоплення і часом може відповісти несподіваною реакцією навіть на перевірені і хвалені б’юті-продукти.

Насамперед, експерти рекомендують завжди вибирати догляд по типу своєї шкіри. Спонтанна емоційна покупка за рекомендацією улюбленого блогера (або просто тому, що баночка красива) може, у найкращому разі, стати марною тратою грошей, а в гіршому — причиною появи небажаних симптомів на обличчі, лікування яких потребуватиме додаткових інвестицій. Однак навіть якщо ви дотримуєтеся цього правила — це не завжди гарант того, що продукт вам підійде. Індивідуальна непереносимість, зміна сезонів і поточний стан шкіри з ряду можливих причин (наприклад, її зневоднення або підвищена чутливість) — фактори, на які слід звертати увагу при виборі засобів для догляду. При цьому зрозуміти, що догляд вам не підходить, не завжди можна з першого дня застосування: іноді реакція шкіри (причому, необов’язково така явна, як висипання) може бути через деякий час після регулярного використання продукту.

Як у такому разі вчасно визначити, що догляд вам не підходить?

Розкриваємо 5 найбільш очевидних ознак:

Найбільш очевидні та явні ознаки, звичайно, поява висипів. Так, вони можуть бути наслідком інших більш глобальних проблем. Спробуйте на якийсь час виключити новий продукт із догляду: якщо висипання зменшаться і почнуть проходити, продукт краще замінити. У будь-якому випадку, акне не варто лікувати самостійно – краще звернутися до лікаря та дерматолога та здати аналізи, щоб визначити корінь проблеми.

Настав час переглянути б'юті-рутину
Настав час переглянути б’юті-рутину

Відчуття стягнутості після нанесення продукту. Якщо продукт сушить шкіру, це сигнал про те, що він вам не проходить. Можливо, засіб містить спирт, або багато води, яка швидко випаровується з поверхні шкіри, і мало зволожуючих олій.

Сверблячка, почервоніння, печіння, дискомфорт, набряк та інші очевидні прояви алергічної реакції. Слід вмитися холодною водою, нанести на шкіру пантенол та випити антигістамінний препарат. Якщо стан шкіри не покращиться протягом 24 годин, краще звернутися до лікаря. І, звісно, ​​поміняти засіб. Печіння та почервоніння також може бути реакцією шкіри на агресивні кислоти. Якщо у вас чутлива шкіра, краще вибирати особливі засоби.

Чорні точки, комедони та закупорені пори. Ймовірно, засіб містить силікони, мінеральні олії та інші інгредієнти, що забивають пори. При виборі засобу краще надати перевагу некомедоногенним продуктам.

Засіб скочується (якщо це, звичайно, не пілінг-скатка), залишає на обличчі плівку або погано вбирається. Це не завжди ознака поганого засобу – можливо, він просто не розрахований під ваш тип шкіри. Ймовірно, крем занадто щільний, і вам підійдуть легші текстури.

попередня статтяПрактичні поради від Тіни Канделакі: як навчитися говорити «ні»
наступна статтяПравда чи міф, що обмеження калорійності уповільнює старіння
Я - головний редактор сайту ProstoWay. З великим інтересом вивчаю тему здорового харчування, спорту, психології та одночасно стежу за поп-культурою, модою та б'юті-трендами. Обожнюю кулінарію, свій перший борщ і бісквіт приготувала в 10 років, відтоді готую кожного дня. А зараз радую смачними і корисними стравами свою сім'ю і з великим задоволенням поділюсь рецептами та кулінарними хитрощами з вами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я