...

Звички, які допоможуть зберегти овал обличчя чітким

Підпишіться на нас:

Багатьом людям природа подарувала чіткий овал обличчя, красиво окреслена лінія підборіддя та вилиць, проте з віком контур стає менш чітким, а обличчя наче опускається вниз. Якщо вам здається, що без пластичної хірургії тут не обійтися, ви помиляєтеся.

Перегляньте те, як спите

Здоровий сон

Про важливий здоровий повноцінний сон відомо всім, але часто не вдається регулярно втілювати це в життя. Сон допоможе наситити енергією огранізм, а також зберегти колір обличчя. Саме вночі шкіра переходить у стан оновлення, а регулярне недосипання з часом позначиться і на вашому обличчі. Через поганий сон посилюються ознаки старіння і погіршується бар’єрна функція шкіри.

Постарайтеся кожен день лягати і вставати в той самий час, така рутина сприятливо позначиться і на вашому внутрішньому стані. У спальні має бути темно, тихо та прохолодно, а щоб відпочинок був повноцінним – їжте за дві-три години до сну. У другій половині дня постарайтеся вживати менше кофеїну.

Залишіть у минулому стрес

У стані тривожності та роздратування немає нічого хорошого, до того ж стрес ще й вивільняє кортизол, який спричиняє розпад колагену. Лікарі стверджують, що стресу піддається кожна частина тіла, включаючи і шкіру. В умовах безперервного вироблення гормонів стресу відбувається розщеплення колагену, а це призведе до в’ялості шкіри та появи зморшок. Хронічний стрес прискорює процес старіння – і це науково доведено. Постарайтеся з’ясувати, що дозволяє вам максимально розслабитися та відпочити – і робіть це щодня.

Почніть ранок по-новому

Почніть ранок по-новому

Протріть обличчя вранці охолодженим тоніком. Низькі температури допоможуть звузити капіляри, а також стимулюють дренаж, знімають запалення та набряклість.

Зверніть увагу на те, що ви їсте

Все з’їдене відображається не тільки на вашій фігурі, але і на вашому обличчі. Затримка води призводить до появи набряків, а обличчя з часом попливе вниз. І все це ще один привід виключити зі свого раціону сіль, цукор і оброблені харчові продукти. Зелений чай і воду з лимоном, навпаки, варто пити якнайчастіше: такі напої позбавлять вас токсинів і допоможуть позбутися надлишку води.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я