...

77-річна співачка Мірей Матьє востаннє була на сонці 54 роки тому

Мірей Матьє багато робить для того, щоб забезпечити бездоганний вигляд: дорогі засоби по догляду, відмова від алкоголю і здорове харчування. Перш за все, вона постійно уникала сонячного світла з юних років, пояснює співачка, яка хоче незабаром вирушити в прощальний тур, але точно не на пенсію.

Підпишіться на нас:

Мірей Матьє на сцені вже 60 років. Французька співачка, яка прославилася на весь світ такими хітами, як “Mon Crédo”, розповіла в інтерв’ю «Bild am Sonntag»:

«Останній раз я була на сонці, коли мені було 23 роки, це шкідливо для шкіри».

Для співачки все ще дуже важлива її зовнішність, тому вона із задоволенням йде на жертви заради своєї шкіри:

«Я стежу за своїм харчуванням і використовую дорогі засоби по догляду за обличчям», – сказала вона.

Щоб зберегти бездоганний колір обличчя, Матьє уникає алкоголю та «їсть йогурт щодня».

Мірей Матьє, чия коричнева зачіска з чубчиком була її візитною карткою протягом десятиліть, завжди ретельно дбала про свою зовнішність. Навіть після аварії це була її перша думка:

«Коли мені було 22, я потрапила в аварію. Ми їхали з виступу в Ліоні в Гренобль на Олімпійські ігри. Машина перекинулася», – розповіла вона в розмові.

Пасажири авто отримали незначні ушкодження, а музикантка тільки й думала лише про своє обличчя:

«Пам’ятаю, перше, про що я запитала, це про макіяж, бо я мала виступати».

За свою кар’єру Мірей Матьє випустила сингли на дванадцяти мовах і продала більше 190 мільйонів платівок. Її прощальний тур “Goodbye my Love Goodbye – ‘The best of'” в останній раз Німеччиною стартує 24 листопада. Але це не останнє прощання з артисткою:

«Якщо ти любиш те, що ти робиш, ти ніколи не вийдеш на пенсію. До цього дня я щодня працюю над своїм голосом», — сказала вона газеті.

Музика допомагає їй залишатися молодою та позитивною.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я