...

Нова трендова стрижка клавікат, яка пасує абсолютно всім

Підпишіться на нас:

Боб більше не вважається найуніверсальнішою формою для стрижки! Цього року стилісти рекомендують звернути увагу на клавікат — подовжений варіант, який має не менше переваг.

Хочеш освіжити образ, але не знаєш, що вибрати? У попередні сезони ти б напевно почула безліч рекомендацій щодо боба. В останні роки ця стрижка вважається найбільш оптимальним варіантом для жінок різного віку, адже вона підходить і для тонкого, і для густого волосся і має масу різновидів з чубчиками, фарбуваннями та текстурами.

Боб, як і раніше, залишається поза конкуренцією. Але якщо тебе приваблює більш подовжене волосся, зверни увагу на “клавікат” – модну літню стрижку довжиною до ключиць.

Свою назву клавікат отримала від слова “clavicle”, яке в перекладі з англійської означає ключиці (у свою чергу “cut” перекладається як стрижка). Зірковий перукар Едвард Трікомі називає клавікат стрижкою, яка йде всім типам волосся та формам обличчя. Секрет полягає в мінімальному зіткненні пасм з тілом, адже коли волосся лежить на плечах, воно може загинатися, втрачати бажану форму або сплутуватися.

У клавікаті волосся доходить до початку плечей, але при цьому не контактує з тілом.
Завдяки середній довжині стилісти називають клавікат найкращим варіантом стрижки для літнього періоду.

Цю форму зручно носити в розпущеному варіанті і не буде спекотно влітку. При цьому будь-якої миті волосся можна прибрати в хвіст, тоді як більш короткі стрижки виключають цю зручну функцію.

Насправді клавікат — старіший і перевірений часом варіант, який робили до того, як з’явилася мода на боб. Мода циклічна, тому не варто дивуватись, що тепер рекомендується знову повернутися до нього! Тим більше, клавікат ні в чому не поступається більш короткому і сучасному бобу — і може розглядатися як стрижка для відрощування волосся після більш лаконічної зачіски.

Не менш важливо, що стрижку-клавікат можна поєднувати з різними формами чубчиків. Це вносить в образ індивідуальне звучання, а заразом допомагає зробити волосся візуально густішим і об’ємнішим.

Ще одна перевага клавікату: таку довжину волосся легко укладати без гарячих інструментів. Цього літа спостерігається тренд на зачіски з натуральними хвилями, як після заплетеної кіски. Клавікат справді можна зібрати в косу перед сном. Але значно швидше просто пом’яти вологі пасма руками, з невеликою кількістю мусу-пінки, текстуруючого гелю або іншого засобу для стайлінгу волосся.

Якщо твої волосся природньо схильне до завитку, зі стрижкою-клавікат можна обійтися без укладки зовсім. Середня довжина локонів не розпрямлятиметься під власною вагою або вивертатиметься через контакт з плечима. Хоча більш текстурно в подібному варіанті виглядатимуть і дуже тонке пряме волосся.

Для цього варто вибрати клавікат у багатошаровому варіанті. Він зробить волосся більш рухливим і подарує їм легкий натуральний об’єм.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я