...

Топ-5 рослин для декорування літньої садової огорожі

Підпишіться на нас:

Паркан може бути не просто огорожею для території, а елементом декору. Він здатен прикрасити собою за умови, що буде оформлений гарними квітучими рослинами. Ландшафтні дизайнери зробили добірку, яка допоможе визначитися з оформленням огорожі.

Перелік квітучих рослин містить різновиди, які багатьом дуже добре відомі. Навіть, якщо ви не знали назви, то за зовнішнім виглядом вони точно впізнавані. Отже, вибір експертів наступний:

  • Клематис. Багаторічна рослина з гарними квітами. Велика кількість сортів дає можливість вибрати кольори та вигляд квітів, які будуть цвісти протягом усього літа. Але потребує уваги та регулярних поливів.
  •  Плетиста троянда. Одна з найпопулярніших рослин серед садових культур. Прекрасно заплітає паркан, а кількість квітів нікого не залишає байдужими.
  • Дівочий виноград (партеноціссус). Належить до класу ліан. Швидко та легко плететься, прекрасно виглядає. Якщо потрібно щільно декорувати, то дівочий виноград — ідеальний варіант.
  • Іпомея. Ніжна та дуже гарна рослина. Ви її впізнаєте по квітках-дзвониках. Іпомея також здатна щільно заплітати паркан.
  • Бугенвілія. Якщо ви шукаєте рослину, яка рясно квітне, тоді бугенвілія вам точно потрібна. Досить великі та яскраві квітки. Чудова окраса для садової огорожі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я