...

Найкращий сорт айви для врожаю та декорування клумби в саду

Підпишіться на нас:

Надзвичайно приваблива та прекрасна айва, яка здатна прикрасити собою клумбу. Ви будете нею неодмінно задоволені, якщо таку висадите. Кущ цвіте великою кількістю квіток яскравого кольору, який радше нагадує насичений оранжевий колір. Японська айва (хеномелес) належить до декоративних, в нього невеликі плоди, але з них можна приготувати дуже смачну добавку до чаю, варення.

Японська айва (саджанець)
Японська айва (саджанець)

Особливості айви

Можете сміливо висаджувати японську айву. Вона добре переносить заморозки. Та й після зими чудово розквітає. З нею легко формувати зелені паркани. При сприятливих умовах кущ може вирости заввишки до 3 м. Зверніть увагу на важливий момент. Якщо ви пересаджуєте айву або придбали новий саджанець, то вона може не родити до 4 років.

Висаджування японської айви

Для японської айви потрібно вибирати сонячні місця. Звичайно, що ґрунт повинен бути родючим. Якщо ви висадили її в невеликому затінку, просто треба знати про можливість зниження активного росту, цвітіння та плодоношення.

Айва японська та її плоди (Хеномелес)

При висаджуванні рекомендується в лунку насипати поживних речовин. Серед них надайте перевагу компосту, суперфосфату, перепрілому гною. Важливо, щоб коренева шийка після висаджування залишалася над рівнем землі. Після висаджування рекомендується поливати айву двічі на місяць.

Дорослу айву можна не поливати потім. Вона здатна сама себе забезпечити вологою. Якщо літо занадто спекотне, звичайно, потрібно рослині допомогти. В такому випадку від поливів рослина не відмовиться та краще піде в ріст.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я