...

Чотири гарантованих способи підняти собі настрій

Підпишіться на нас:

Люди шукають не тільки еліксир молодості. Зокрема, вони хочуть мати гарний настрій. Сам по собі він може не з’явитися. Для гарного настрою потрібно щось робити. Якщо вам потрібно отримати кілька порад з цього приводу, тоді читайте далі статтю. Ми розкажемо, що пропонують робити науковці в області психології з Університету Британської Колумбії. Вони довели, що ці способи працюють.

Поводьтеся, як щаслива людина

Все повинно бути в межах адекватності, але навіть при поганому настрої та проблемах не занурюйтеся в депресію. Поводьтеся так, ніби у вас все добре та ви щаслива людина. Посміхайтеся. Мозок отримає потрібний сигнал, щоб змінити ваш емоційний фон.

Оновіть враження

Звичні речі та справи затягують вас. Ви відчуваєте постійний День бабака. Якщо ви злапали себе на цій думці, потрібно щось нове. Додайте до звичних справ те, чого ви раніше не робили. Це поновить враження, а разом з тим покращить настрій. Якщо ви їздите на роботу чи за дітьми одним й тим самим шляхом, спробуйте змінити хоча б його.

Не розмірковуйте про краще майбутнє

В цьому пункті потрібно правильно розуміти, що саме вважається правильним розмірковуванням. Планувати майбутнє потрібно, прагнути до кращого, але не ідеалізуйте: «Буде в мене більший будинок, тоді й зможу щасливо жити», «Якби в мене в майбутньому був великий банківський рахунок, щастя було б безмежно». Якщо порівнювати сьогодення та ефемерне майбутнє, ви не зможете цінувати те, що зараз маєте. Ваша квартира — це ваш затишний куточок. Є чиста та тепла постіль, холодильник з їжею, ви можете оплачувати рахунки. В багатьох людей і таких благ в житті немає. Цінуйте, що маєте, але прагніть до кращого.

Спілкування з сусідами, з незнайомими людьми

Якщо ви будете більше спілкуватися з людьми, будете відчувати себе краще. Дослідження показують, що в процесі розмов з незнайомими людьми комунікабельність покращує настрій. Поки стоїте в черзі або їдете в транспорті і сусід хоче щось спитати, поговоріть. З сусідами з вашого будинку також можна поспілкуватися, а ще посміятися. Можливо, дійсно настрій стане кращим. Спробуйте бути більш відкритою людиною.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я