...

Як визначити розмір рукавичок

Підпишіться на нас:

Виміряйте руку

Розмір правої та лівої руки у людини може трохи відрізнятися. Вимірюйте ту, якою зазвичай пишете. Для цього оберніть сантиметрову стрічку навколо долоні в найширшому місці по кісточках пальців, не захоплюючи великго пальця. Стрічка має прилягати щільно. Злегка зігніть долоню. Запам’ятайте, скільки вийшло.

Як визначити розмір рукавичок

Якщо у вас немає сантиметрової стрічки, використовуйте замість неї відрізок мотузки. Оберніть його навколо руки, позначте, яка вийшла довжина, і виміряйте її лінійкою.

Якщо у вас дуже довгі пальці, виміряйте ще відстань від кінчика середнього пальця до першої поперечної лінії зап’ястя. Купуючи рукавички, уточніть цю довжину у продавця.

Визначте розмір

Спосіб 1

Є дві поширені системи розмірів рукавичок: числова і літерна. По першій розмір збігається з обхватом кисті. Європейські виробники традиційно використовують для вимірювання дюймів. За другою системою об’єму руки відповідає певне маркування: S, M, L тощо.

Скористайтеся таблицею, щоб визначити розмір. Вибирайте те число в сантиметрах, яке найближче до ваших вимірів

Спосіб 2

Якщо під рукою немає таблиці, переведіть сантиметри в дюйми та визначте розмір за такою формулою:

Розмір у дюймах = обхват руки у сантиметрах ÷ 2,54

Отримане число округліть до 0,5 меншу сторону. Тобто, якщо у вас обхват долоні 17 см, розділіть його на 2,54. Вийде 6,69. При округленні виходить 6,5 у традиційному маркуванні.

Враховуйте, що у різних виробників маркування може трохи відрізнятися.

Як підібрати ідеальні рукавички

Найнадійніший спосіб вибрати рукавички – це приміряти їх, бо навіть кисті рук однакового розміру можуть бути різної форми.

  • Найголовніше правило – руці має бути зручно. Правильна рукавичка не сковує рухів, надягається та знімається без проблем, пальці в ній повністю згинаються.
    Розгладьте одягнуту рукавичку. Якщо щось тисне, бовтається або збирається в складки, це не ваш розмір. Рукавички повинні сидіти, як друга шкіра.
  • Довжини пальців рукавички та ваших повинні збігатися. Це означає, що всередині рукавички немає порожнього простору між пальцями, ні на їх кінчиках.
  • Шкіра згодом розтягується. Тому, якщо є вибір між трохи тісною рукавичкою і злегка вільною, вибирайте ту, що тісніша.
  • Чим менше швів на шкіряних рукавичках, тим краще: вироби з цільної шкіри служать довше і розтягуються рівномірніше, ніж ті, що пошиті зі шматочків.
  • На зиму допустимо купувати аксесуар на піврозміру більше: так між пальцями та матеріалом буде тепле повітря. Навіть якщо такі рукавички сядуть не настільки бездоганно, як осінні, проте руки не замерзнуть.

Якщо приміряти немає можливості, вибирайте рукавички, відповідні вашому розміру по таблиці. Попередньо почитайте відгуки про товар та продавця. Переконайтеся, що можна буде повернути покупку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я