...

Поставте чоловіку лише одне питання, щоб дізнатися про його кохання чи байдужість

Підпишіться на нас:

Популярне жіноче питання «Ти мене любиш?» не гарантує отримання чесної відповіді. Є велика ймовірність, що чоловік відповість «Так!», але чи буде це правдою. Якщо в жінки виникають певні сумніви щодо взаємності почуттів, можна поставити одне питання, яке допоможе отримати відповідь щодо істинності та щирості почуттів.

Подробиці

Все зрозуміти допоможе питання: «Якою я повинна бути, на твою думку?». Цікаво, чи відмахнеться чоловік від нього, чи задумається над відповіддю. Можливо, він буде готовий відразу сказати все без роздумів, що він думає.

Є два загальних варіанти відповідей. В першому випадку чоловіки починають розповідати про найкращу жінку на планеті, яка гарна, приваблива, струнка, хазяйновита, чудово готує, ніколи не свариться, не забороняє ходити на зустрічі з друзями, пити пиво, дивитися футбол та ще багато інших пунктів.

В другому варіанті відповіді чоловік не буде розповідати про те, що жінка йому все повинна в цьому житті. Він може просто сказати, що він всім задоволений і просто любить свою жінку. Для нього байдуже чи вона в піжамі, чи у вечірній сукні на шпильках. Вона завжди та при будь-яких обставинах його кохана жінка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я