Які помилки приводять до того, що огірки «сидять на місці»

0
Чому огірки «сидять на місці» і не йдуть у ріст

Сьогодні, розповімо, чим варто підгодовувати огірки, щоб отримати активну і здорову рослину і власне, багатий урожай.

Не рідко буває така ситуація, коли начебто все робиш так як треба: азотним добривом підгодовуєш, але чомусь огірки сидять на одному місці, не ростуть, починають листочки жовтіти. Дивишся на них, а вони якісь мляві.

Справа в тому, що огірки не люблять рости на кислих ґрунтах. А азотні добрива ще більше закисляють ґрунт. А тепер згадайте, що ви рік у рік удобрюєте ділянку азотом, тому грунт на ньому повільно, але правильно закисляється.

Підпішіться на наc в Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

У кислому ґрунті будь-які городні культури погано зростатимуть і розвиватимуться.

Для того, щоб її розкисляти, необхідно внести крейду, попіл або доломітове борошно. Взагалі, добре ще з осені вносити в грядки ці препарати в сухому вигляді.

Але якщо ви цього не зробили, то можна внести їх зараз, поки рослина тільки починає рости. Таких підживлень за сезон треба зробити два рази, з перервою в два тижні, на початку росту рослин.

  • Для цього потрібно взяти 10 літрів теплої води та 200 г крейди. Крейда можна придбати в садівничому магазині, він, звичайно, продається і в будівельних, але там можливі ще якісь домішки.
  • Добре розмішайте  крейду у воді і приблизно 1-2 години дайте розчину настоятися.
  • Вносити потрібно по 500 мл цього розчину під кожен огірковий кущик.

Важливо! Разом з крейдою ніякого іншого підживлення вносити не можна, цього дня. Необхідно почекати пару-трійку днів і потім годувати рослини.

Ось такий простий, але важливий нюанс про розкислення ґрунту треба знати, щоб рослини швидко росли і добре розвивалися, а в результаті порадували нас раннім урожаєм.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я