...
ГоловнаДімНазвано найкращий час для підживлення озимого часнику

Названо найкращий час для підживлення озимого часнику

Підпишіться на нас:

Городники запевняють, що кращої пори для підживлення сходів часнику озимого не знайти. Якщо не прогаяти цей момент, то головки виростуть розміром з кулак. Нехай вважається, що ця культура не вимагає особливої ​​уваги дачників, але якщо зовсім махнути рукою, то врожай буде нижчим за середній.

Коли підгодовувати

Не доведеться шкодувати про врожай озимого часнику, якщо провести підживлення після перших весняних дощів, коли ґрунт уже прогрівся. Саме ця пора вважається ідеальною для внесення поживних сумішей.

Можна використовувати найпростіший, доступніший і від того не менш ефективний варіант. Кажуть, що одного разу застосувавши цей склад на своїх городах, дачники забувають про все на світі. Йдеться про підживлення з нашатирним спиртом.

Як діяти

Знадобиться відро чистої і теплої води. У ній потрібно розчинити дві столові ложки нашатирного спирту, що продається у будь-якій аптеці.

Перемішавши розчин, його вносять у міжряддя, найзручніше за допомогою лійки. Аміачна добавка стимулює зростання зеленої маси та сприяє розвитку головок. До того ж, цей склад відлякує відомих шкідників.

Підживлення можна проводити з інтервалом один раз на три тижні. Між підгодівлями непогано припудрити часникову грядку деревною золою.

23 березня

В тренді

Ще новини:

Як вибрати для саду правильний тип гортензії за розмірами куща

Про гортензії можна говорити довго. Вони розкішні, коли ростуть в правильних умовах, отримують всі необхідні речовини та їм...

П’ять секретів створення невибагливих квітників

Суть квітника полягає в тому, що він повинен бути невибагливим, малодоглядовим та з тривалим цвітінням. Такий створити можна....

Що треба встигнути посадити в останній тиждень березня

Березень добігає кінця, але це не час розслаблятися. Навпаки — саме зараз у городника найгарячіші дні, коли руки...

Як виправити чотири основні помилки при вирощуванні перців та баклажанів

При вирощуванні кожної з культур важливо отримати хороший результат, а це гарний врожай. А для цього треба добитися...