...
ГоловнаСад-ГородГородники розповіли, що додати в рядки для щедрого врожаю моркви

Городники розповіли, що додати в рядки для щедрого врожаю моркви

Підпишіться на нас:

Городники з досвідом стверджують, що грядка перед морквою має бути добре підготовлена. Крім експертних порад агрономів, не зайвим буде скористатися і народними методами, що перевірені досвідом і часом поколінь.

Подробиці

Перед посадкою моркви рекомендується внести органічні добрива, зокрема перегній або компост. Це треба для покращення структури ґрунту та забезпечення поживних речовин. Також радять додати калійні добрива та фосфорні добрива для стимулювання росту моркви.

Зверніть увагу, що важливо уникати надмірного внесення азоту, оскільки це може призвести до швидкого зростання саме зелені, але морквиння їсти не будете, тому посилення має бути на плоди.

До підготовки ґрунту під моркву можна додати внесення деревної золи, яка є природним джерелом калію та мікроелементів, що сприяє кращому формуванню коренеплодів.

Також корисно використовувати настій кропиви або підгодовування на основі настою бур’янів для підвищення імунітету рослин та захисту від шкідників.

Бабусині методи часто включають використання відварів із цибулинних лушпинь або часникової води для обробки насіння перед посадкою, що допомагає запобігти грибковим захворюванням.

Здоров'я/Краса/Лайф

Ще новини:

Як назавжди позбутися порослі сливи

Улюблене багатьма садівниками сливове дерево має негативну рису. Воно постійно «підкидає» молоду поросль, яка розширюється настільки, що ділянка у...

Що робити, щоб кабачків було багато: простий спосіб

Багато дачників вважають за краще не використовувати добрива на грядках з кабачками. Чому? Відповідь проста - збільшення врожайності...

Як правильно використовувати гербіциди: поради для тих, хто розчарувався в їхній ефективності

Оскільки гербіциди – це не що інше, як створені хімічним шляхом препарати, використовувати їх потрібно за всіма правилами...

Як захистити цибулю від шийкової гнилі: 2 способи від досвідчених городників

Про те, що цибуля виявилася зараженою небезпечним захворюванням, ми дізнаємося досить пізно. Як правило, шийкова гнилизна проявляє себе...