Дачники розповіли особливості підживлення цибулі, щоб не втратити врожай

0
Дачники розповіли особливості підживлення цибулі, щоб не втратити врожай
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Цибулю на грядках в дачників можна побачити настільки ж часто, як і картоплю, моркву та буряк. Свіжа, молода та ароматна для домашніх салатів — для цього варто постаратися. Виростити та зберегти врожай — завдання, на виконання якого впливає правильне підживлення цибулі.

Подробиці

Не кожне добриво ідеальне, бо потрібно знати, коли та для яких рослин його використовувати. Наприклад, якщо грядку занадто щедро підживити азотом, в цибулі буде дуже активно рости зелена частина, а от розвиток коренеплідної частини призупиниться. А ще така цибуля буде погано зберігатися.

Експерти та дачники не рекомендують використовувати для цибулі органічні добрива. Вони також стимулюють ріст зеленої частини, а не цибулини. Аналогічно це стосується дріжджів. Краще підживлювати перегноєм.

Звертайте увагу на якість та кислотність ґрунту, його склад. Добре себе зарекомендував нашатирний спирт. Він сприяє інтенсивному росту та покращенню якості цибулі. Добре використовувати мінеральні суміші.

попередня статтяКулінари розповіли, які спеції найкраще підходять для смаженої та запеченої риби
наступна статтяЩо таке кавовий ег-ног: як приготувати оригінальний напій
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я