Городники назвали важливі правила догляду за солодким перцем

0
Чим підживити солодкий перець, щоб урожай був удвічі більшим
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Щоб виростити багатий урожай болгарського перцю, треба знати про певні хитрощі при вирощуванні. Візьміть собі на замітку хоча б ці.

Подробиці

Температура. Для цієї теплолюбної рослини температура – головне. Найкраща для них – 22-30 градусів. Тому не висаджуйте зарання розсаду. Якщо ви вирощуєте перець у теплиці, то слідкуйте за температурою і регулюйте її.

Полив. Поливати тільки теплою відстояною водою. Причому не перестарайтеся: влітку 1-2 рази в тиждень (на кожну рослину 1-2 літри, розсаду -1 раз.

Підживлення. 3-4 рази за сезон, тобто кожні 3 тижні, рослини слід підживлювати. Наприклад, селітра+суперфосфат+калій (магазинні добрива, інструкція додається). З домашніх – розчин коров’яку або трав’яний. Також не зайвим буде зола(по 1 ст. л. на 2 л води під кожен кущик).

Дотримуйтеся цих важливих правил – і перці віддячать вам щедрим урожаєм!

попередня статтяЗасіб, який допоможе ідеально вимити вікно за 10 хвилин: ось що потрібно додати у воду
наступна статтяНавіщо класти в пральну машинку губку для посуду
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я