Експерти розповіли простий спосіб, як зробити біогумус для дачі

0
Експерти розповіли простий спосіб, як зробити біогумус для дачі
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Біогумус на дачі надзвичайно цінний. Він є натуральним добривом для рослин. Органіка опрацьовується хробаками, в результаті чого з’являються потрібні рослинам елементи, амінокислоти в доступному для них вигляді.

Як зробити біогумус

Це не настільки складно. Вам потрібно в першу чергу мати хробаків. Чим більше, тим краще. Покажемо на простому прикладі.

В пластиковий контейнер насипте ґрунт. Це може бути торф, гній, субстрат, подрібнена солома. Найпростіше торф 5-6 л. Далі висипте велику жменю висівки, наприклад, корму для квочок, які несуться. Перемішайте. Викладіть в контейнер хробаків. Приблизно миску.

Прикрийте контейнер, але так, щоб в нього потрапляло повітря. Залиште його на місяць. В результаті хробаки зроблять вам біогумус. Перемішувати органіку не потрібно протягом часу, коли працюють хробаки. Контролюйте вологість.

Зрозуміти, що біогумус готовий, досить просто. Якщо бачите неопрацьовану органіку, гумус повинен ще постояти. Колір маси — однорідний та темний. На дотик вона приємна, навіть оксамитова.

попередня статтяЯк приготувати з яблук та кефіру ідеальний перекус
наступна статтяІнтернаціональний пиріг родом з Франції, який успішно готують українки та німкені
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я