Як очистити воду без встановлення фільтрів

0
вода
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Наше здоров’я великою мірою залежить від води, яку ми вживаємо. Але вода з крана – це не найкращий варіант забезпечити свій організм якісною водою. Звичайно, можна встановити водоочисний фільтр, а можна обійтися більш дешевими і тим не менш дієвими засобами.

Подробиці

Одним із найпростіших способів – це закип’ятити воду. Робити це треба протягом 10-15 хв., але при цьому відкрити кришку. Багато вірусів, бактерій, інші паразити, хлорка бояться цього. Як вогню.

Можна сходити в аптеку і купити активоване вугілля. Воно вбирає в себе неприємний запах і шкідливі суміші, які є в воді.

Усім відомо про антибактеріальні властивості срібла. Можна використати це в цілях очищення води, якщо помістити срібну ложку на 12 годин у ємність з водою.

Також можна піддати воду заморозці, наливши в посудину і поклавши в морозилку. Коли вода почне замерзати, викиньте тонкий шар льоду, що утворився і продовжуйте заморожувати. Через кілька годин ви помітите, що утворилася льодова глиба, а зверху неї вода, яку теж треба вилити. Ось ця брила з льоду і є очищена вода, вона складає2/3 всієї води, що ви клали в морозилку.

Попіклуйтеся самостійно про якість питної води і будете здорові!

попередня стаття“Всі виїдуть, окрім мене”: Тарас Тополя про виїзд родини з України
наступна статтяКорисні поради молодій господині: готуємо десерти
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я