Городники розповіди про особливості вирощування помідорів чері

0
чері
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Вирощування вишнеподібних помідорів (до речі, в перекладі з англійської «чері» – вишенька) для багатьох городників – швидше забавка. Але ці маленькі яскраві кульки подобаються дітям, мають надзвичайний смак, тому розповімо про особливості вирощування томатних цікавинок.

Подробиці

Перш за все, потрібно знати, що черрі бувають кімнатними, а бувають гібриди. Можуть бути високо- і низькорослими. Тому уважно читайте характеристику сорту, щоб правильно доглядати за ними.

На початковому етапі(висівання на розсаду, пікірування) догляд за черрі нічим не відрізняється від звичайних помідор.

Висаджуючи помідори в ґрунт, подбайте про майбутнє підв’язування, адже багато сортів мають довгі пагони, і бажано, щоб плоди не торкалися землі. Коли з’являтимуться бічні пагони, їх треба обов’язково видаляти, тим самим даючи рослині сили виростити плоди на основних пагонах.

У період збирання врожаю не зривайте недозрілі плоди – вони менш солодкі. Але й затримуватися з цим процесом не можна – обсиплються. Взагалі, збирати черрі починають з моменту дозрівання, а потім 1-2 рази на тиждень.

Отже, вирощувати томати черрі не складніше від звичайних, але варто знати про певні нюанси.

попередня статтяБатько Скрябіна в інтерв’ю Єгору Гордєєву вперше озвучив причину смерті дружини
наступна статтяЧому насправді шкідливо сушити волосся без фена
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я