Городники діляться, як зробити кисневі ванни для насіння

0
Городники діляться, як зробити кисневі ванни для насіння
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Відомо, що передпосівна обробка насіння – це один із головних шансів мати високий врожай. Тому й замочують дбайливі господарі насіння в різноманітних розчинах.  Але існує ще один вид  обробка насіння в воді киснем або звичайним повітрям. Внаслідок цього підвищується схожість, життєздатність насіння, а результат – збільшується врожай.

Подробиці

У скляний посуд насипають насіння й додають воду (приблизно в пропорції 1:5). Температура – плюс 20 градусів. Підключають кисень або звичайне повітря. Зручно використовувати акваріумні компресори, велосипедні насоси, кисневі подушки. Бульбашки повітря мають рівномірно проходити через товщу води. Періодично насіння можна помішувати.

Процедуру треба виконувати протягом 12-18 годин. Після цього можна відразу висіяти в ґрунт. А якщо погодні умови чи терміни деяких рослин не дозволяють це зробити, то ретельно висушити насіння, розсипати на тканині, щоб повністю не стало вологи, і покласти в паперові або бавовняні мішечки. Ефект кисневої ванни зберігається протягом 6-9 місяців.

Таке насіння проростає на тиждень раніше від звичайного, тому варто спробувати!

попередня статтяКсенія Мішина показала фото без макіяжу
наступна статтяТри інгредієнти, щоб котлети були соковитими
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я