Особистий вибір зіркових дітей Марії Бурмаки та Маші Єфросиніної: чим незадоволені мами

0
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

В кожної матері є внутрішні переживання за своїх дітей. І зіркові співачки, ведучі, тележурналістки, акторки в цьому плані не є виключенням. Поговоримо сьогодні про дві різні лінії материнства, а саме про Марію Бурмаку та Машу Єфросиніну. Чим вони розчаровані та не дуже задоволені?

В Марії Бурмаки вже доросла донька. Їй 28 років. В одному з інтерв’ю співачка зазначила, що в них не завжди прості стосунки з донькою. Головне для неї, що вона залишається доброю, щирою, хорошою та порядною людиною.

Марія Бурмака з донькою Яриною

Марія Бурмака незадоволена вибором діяльності доньки. Вона пробує себе в музиці та має онлайн-магазин вінтажних речей в İnstagram. Як мама, вона хотіла б, щоб донька вибрала інший шлях, але нав’язувати нічого не буде. Марія має сподівання, що все ще зміниться, адже її доросла дитина досі знаходиться на шляху пошуку себе.

В Маші Єфросиніної трохи інша ситуація. Вона незадоволена більше собою в аспекті випадку, який стався багато років тому. Через нього її донька Нана заборонила викладати свої фото в блозі зіркової мами.

Якось в віці 12-13 років Нана їхала з класом на екскурсію до Львова. Вони пили солодкі напої, щось їли. Одна з підписниць Маші Єфросиніної сфотографувала Нану та надіслала їй зі словами: «Ваша донька дотична до такого безладу в вагоні…». І в цей момент була поставлена крапка на публічності Нани. Маша запитала її, як вона могла так себе поводити. На це була відповідь: «А як мене мали право знімати без мого  дозволу?».

Доросла донька Маші Єфросиніної

З того часу Нана не дозволяє своїй мамі також фотографувати її та викладати в İnstagram. Маша Єфросиніна вважає, що зробила тоді велику помилку, що зреагувала на фото від підписниці та необачно зробила зауваження доньці.

попередня статтяГосподині поділилися перевіреним рецептом ягідних кексів
наступна статтяЯк приготувати ледачі вареники з вівсянкою
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я