Які квіти вже пора посіяти і як краще це зробити

0
Які квіти вже пора посіяти і як краще це зробити
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Якщо на вашій клумбі цвітуть проліски й підсніжники, тягнуться догори тюльпани й нарциси, царська корона і крокуси, прийшла пора подумати про літні сорти квітів. Це такі як айстри, чорнобривці, жоржини, бегонії та інші.

Подробиці

Звичайно, в землю сіяти їх трохи зарано, а от посіяти на розсаду саме впору. Ґрунтову суміш можна приготувати самому (земля, компост, пісок, торф), а можна купити готову (для розсади).

Місткість для посадки слід заповнити ґрунтом, при цьому не забувати про отвори на дні, щоб вода не застоювалася, полити. Наступного дня можна висівати насіння. Робити це треба на глибину 1-2 см. Потім знову пролити з лійки чи пульверизатора, накрити темною плівкою. Місткість покласти в темне й тепле місце, а коли насіння зійде, перекласти на підвіконня.

Коли розсада буде висотою 5-10 см, можна висаджувати в ґрунт. Місце вибирайте сонячне і де не застоюється вода. Висаджуйте так, щоб відстань між рядками буда 30-40 см, а між рослинами – не менше 10 см. Вже через два місяці з’являться бутони квітів, які будуть тішити вас своїм розмаїттям!

попередня статтяАндре Тан: презентація весняної колекції
наступна статтяЩо станеться, якщо пропускати сніданок: 4 ефекти, які можуть негативно впливати на здров’я
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я