...

Як отримати цілий заміокулькас з одного листочка: цікавий спосіб розмноження доларового дерева

Підпишіться на нас:

Заміокулькас, також відомий як доларове дерево, є популярною кімнатною рослиною. У продажу можна знайти відразу кілька видів цієї квітки, і всі з них можна розмножити в домашніх умовах за допомогою одного-єдиного листка.

Подробиці

Але поставити відрізаний аркуш у воду у випадку із заміокулькасом недостатньо – доведеться заморочитися зі створенням системи гнітового поливу.

Для цього вам знадобиться 2 пластикових контейнери – один трохи більший за інший. У тому, що має менший розмір, зробіть 2 отвори.

У кожен отвір потрібно протягнути мотузку зі штучного матеріалу, після чого можете вкласти менший контейнер у більший. У результаті ви отримаєте лоток із подвійним дном. Простежте, щоб кінці мотузки діставали до дна нижнього контейнера.

Займемося приготуванням ґрунтосуміші, для чого вам потрібно змішати однакову кількість нейтрального верхового торфу і перліту.

Цією сумішшю потрібно наповнити менший контейнер, помістивши верхню частину мотузки всередину ґрунту.

Щоб отримати гарантований результат, постарайтеся запастися кількома листочками, кожен з яких потрібно опустити зрізом в укорінювач, а потім – у ґрунт.

Готуємо суміш для поливу, розчинивши в літрі води 1 г біогумусу і 1 г фосфату монокалію.

Отриманим розчином полийте ґрунт і листя, щоб зволожити мотузку всередині контейнера. Потім злийте воду, що залишилася, в нижній контейнер.

Вона буде повільно просочуватися через мотузку і живити рослину вологою і поживними речовинами.

Слідкуйте за рівнем рідини в нижньому контейнері та доливайте її в міру необхідності, приблизно раз на 5-7 днів – через місяць ви помітите, що на листочках утворилися невеликі корінці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я