Правильне підживлення для цибулі, щоб не втратити врожай

0
Правильне підживлення для цибулі, щоб не втратити врожай
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Цибуля — одна з найпопулярніших культур для вирощування. Вона має свої примхи та особливості, тож грядки потрібно контролювати та доглядати за ними. Є певні помилки, які знижують врожайність. Поговоримо детальніше про них, щоб врятувати ваші посадки.

Подробиці

Негативний вплив має неправильне внесення добрив. Важливий баланс у кількісному співвідношенні корисних речовин. Якщо внести занадто багато азотних добрив, в цибулі буде активно нарощуватися зелена маса, а от самі цибулини будуть зменшуватися. Вони не будуть здатні до тривалого збереження. Та й якість буде занижена.

Досвідчені городники не рекомендують вносити органічні добрива. Вони сприяють вегетативному розвитку, але пригальмовують формування цибулин. До небажаних добрив відносяться й дріжджі. Вони мають аналогічний вплив на цибулю, як і органіка.

Зверніть увагу на універсальні мінеральні добрива. В них збалансована кількість поживних речовин. Краще їх використовувати, ніж органічні добрива. Як варіант, підійде перегній.

попередня статтяШвидка та проста запіканка з яєчної локшини на вечерю
наступна статтяРулетики з червоною рибою та авокадо: ідея святкової закуски
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я