Правила внесення добрив для фіалок та їх цвітіння

0
Правила внесення добрив для фіалок та їх цвітіння
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Сенполії або Узамбарські фіалки — прекрасні домашні квіти. Вони здатні цвісти цілий рік та прикрашати собою підвіконня різнокольоровими квітами. При створенні умов для активного росту та розвитку важливе місце займає процес внесення добрив. В різний період в рослини виникає потреба в певних типах поживних сумішей.

Подробиці

В період перед початком цвітіння фіалки потребують калій та фосфор. Коли в сенполій з’являються дітки, додавайте азотні добрива. Вони допомагають нарощувати вегетативну масу. Але саме з азотними добривами треба бути обережними. Якщо їх внести в надмірній кількості, фіалка буде нарощувати гарне та блискуче листя, але не буде цвісти.

Добрив зараз на квітникарському ринку багато, тому кожен може вибрати і за вартістю, і за складом потрібним. Ось кілька варіантів:

  • «Чистий лист»;
  • «Містер цвєт»;
  • Stimul Natural;
  • «Успіх»;
  • «Стимул NPK»;

Це приклади кількох добрив, які можна використовувати для фіалок. Нехай ростуть активно та гарно цвітуть. Головне — вчасно вносити потрібні.

попередня статтяНачинки для голубців: альтернатива рису з фаршем
наступна статтяЧим допоможе сода при смаженні цибулі
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я