Як позбутися запаху в туалеті доступними засобами

0
Як позбутися запаху в туалеті доступними засобами
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Освіжувач повітря — не панацея, коли є проблема поганого запаху в туалеті. Потрібно знайти першоджерело, щоб його позбутися. Причин може бути безліч. Наприклад, неправильно спроєктована каналізаційна система, погана вентиляція, зламаний сифон чи недостатня санітарна обробка.

Подробиці

Якщо причину ви знаєте, тоді можна переходити до боротьби з неприємним запахом. Допомогти може паста з соди та лимона. Потрібно їх змішати разом, щоб утворилася паста. Нанесіть її на забруднений унітаз та залиште на 20 хвилин. Потім просто змийте водою.

Оцет не всім подобається запахом, але в плані дезінфекції він ефективний та дієвий. Його треба змішати з водою. Обробіть унітаз розчином. Вивітриться разом з неприємним запахом.

Іноді прості рішення дають можливість швидко усунути проблеми. Народні методи допомагають, коли раптом немає інших мийних засобів.

попередня статтяЩо приготувати з перловки, щоб їли навіть діти
наступна статтяНайкращий сирний сніданок, щоб добре почати день
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я