Живці швидше пустять корінці, якщо додати до води один засіб

0
Живці швидше пустять корінці, якщо додати до води один засіб
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Розмноження живцями не завжди може бути безпроблемним. Все залежить від міцності та готовності рослини до такої процедури. Живцями розмножують плодові дерева, кущі, декоративні культури. Якщо ви плануєте скористатися цим методом, тоді наступні поради будуть корисними.

Подробиці

Підготуйте для живців воду. Найкраще, щоб вона була кип’яченою. З підготовленого живця видаліть нижнє листя. Воно зайве, бо опуститься в воду, а це спричинить його гниття. Окрім того, нижнє листя буде гальмувати формування корінців.

Буває, що живець самостійно проростає без жодної стимуляції. Якщо у вас капризна рослина чи маєте невпевненість в результаті, тоді використовуйте «Корневін» або щось подібне.

Серед садівників можна почути пораду додати в воду мед або цукор. Не варто цього робити. Краще сік алое капнути в воду. Мед хоча й має багатий хімічний склад, але живці не дуже добре на нього реагують.

попередня статтяЯк приготувати картопляні зрази з куркою: апетитна ідея для вечері
наступна статтяЯк почистити фундук: три ефективні способи
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я