Народні поради, щоб вродила рясна редиска

2
Редиска
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Першим овочем, який зазвичай всі їдять із городу, є редиска. Ранні сорти дають плоди вже на 20-25 день. Редиска досить холодостійка рослина, що починає проростати при температурі 2-3 градуси тепла, переносить невеликі заморозки.

Подробиці

Для швидшого урожаю насіння перед посадкою треба замочити. Щойно воно проклюнеться, можна кидати в землю. Загортати на глибину 1-2 см. Між насінинками відстань має бути 3-5 см, між рядками – 5-10 см.

Після появи перших сходів рослини треба прорідити, залишивши відстань між ними 3-5 см. Періодично прополювати й рихлити. Редиска помічає брак води, йде в стрілки, тому за сухої погоди її треба інтенсивно поливати.

Щоб мати завжди свіжу редиску, доцільно висівати її у кілька строків, приблизно через 7-10 днів, але не пізніше середини травня, бо редиска не любить високих температур.

Користуйтеся нашими порадами і смакуйте молодою, хрумкою, солодкою редискою.

попередня статтяДовіра та індивідуальний підхід: яким має бути прийом у косметолога
наступна статтяЯк приготувати кавовий скраб у домашніх умовах
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Цього замало, щоб насолоджуватися хрумкою, солодкою редискою. Потрібно ще мати гарно підготовлений грунт(але це автору – високі матерії)!😄

    • Олександре, ваші конструктивні коментарі дуже важливі для нас. Дякуємо за вашу толерантність у комунікації. Редиска вболіває за ваші поради щодо “гарно підготовленого ґрунту”. Усіх благ і частіше читайте наші статті 😉

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я