Що можна їсти щодня: овоч, що б’є рекорд по користі

0
овочі
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Овочі всі корисні для здоров’я, проте зі звичних для нас культур є та, що могла б стати рекордсменкою за користю. Перед тим, як шукати найбільш корисні екзотичні фрукти, овочі, варто частіше вживати рідні.

Подробиці

Саме морква є дуже корисним овочем, що при термічній обробці не втрачає, а навпаки — збільшує свої корисні властивості. Так, наприклад, відварна морква має багато бета-каротину (вітаміну А) — головного вітаміну для здоров’я шкіри і гостроти зору.

До речі, чим яскравіша морква, тим більше в ній бета-каротину, адже ця речовина відповідає за колір овоча. Звертайте увагу, коли купуєте.

Звичайна морква багата також магнієм, цинком, вітамінами Е і С, а її щоденне вживання знижує ризик розвитку раку. Готуйте цей овоч із олією — це сприятиме кращому засвоєнню вітамінів та мікроелементів.

попередня статтяЯк швидко підготувати капусту для голубців
наступна статтяВід цього рецепту грецького салату у захваті всі, хто його куштував: секрет у заправці
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я