Якщо ви допускаєте помилки під час зберіганні овочів, вони можуть почати проростати. Замість того, щоб відправляти подібну «некондицію» у відро для сміття, експерти радять посадити такі коренеплоди в горщик із землею і поставити на подальше пророщування.
Морква
Опустіть шматочок моркви у воду, де йому доведеться пробути близько 3 днів, а після того, як ви помітите коріння, пересадіть моркву в грунт – ось і покладено початок зимовому городу.
Буряк
Те ж саме дозволяється зробити і з буряком, та й з будь-якими іншими коренеплодами – бадилля, яке виросте, містить у собі багато користі і може використовуватися як добавка до салату, супу або смузі.
Часник
Ті зубчики часнику, які проросли, теж посадіть в грунт (можна замінити вологою тирсою) і чекайте – через кілька тижнів з’явиться ароматна зелень.
Цибуля
Ріпчаста цибуля, посаджена в пісок, також показує відмінні результати, а у цибулі-порею відріжте верхню частину, залишивши від коріння 4-5 см, і поставте її у воду – незабаром ви побачите довгоочікувану зелень.
Капуста
Для отримання зелені з капустини вам знадобиться кочерижка, що залишилась від качана. Також посадіть її в горщик, щоб отримати велику кількість мікроелементів та іншої користі.