Три способи зробити махрові рушники м’якими: господарські лайфхаки

0
Три способи зробити махрові рушники м'якими: господарські лайфхаки
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Досить часто після прання речі стають жорсткими. Особливо це стосується рушників. Ними навіть витиратися неприємно. Причин такого ефекту багато: жорстка вода, неякісні пральні засоби. Проте господарські лайфхаки допоможуть вирішити цю ситуацію.

Подробиці

Допоможе повернути м’якість засіб, який є на кожній кухні. Мова йде про звичайний столовий оцет. Так, він здатен виконувати роль кондиціонера. Беріть з показником 9%.

Після прання можна сполоснути речі розчином в розрахунку якого використовують 50 мл оцту на 5 л води. Після таких процедур речі стають значно м’якші, але підходить тільки в тому випадку, якщо не заважатиме специфічний оцтовий запах.

Допомогти розв’язати питання допоможе також сода. При пранні її додайте в пральну машину. А можна потім речі сполоснути. Потрібно 2 ст.л. на 2 л води. Найкраще все ж таки замочування на кілька годин. Ефект буде набагато відчутніший.

Якщо до прального порошку додати сіль, ефект буде не гірший. Розчиніть 3 ст.л. на 200 мл води та додайте до прального засобу. Рушники точно будуть м’якими. Ідеальний результат з доступними засобами.

попередня статтяНоворічне меню 2024, щоб розбудити прихильність дракона
наступна статтяЗакуска 2024: готуємо фаршировані яйця «Око дракона»
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я