Як можна з користю застосувати хвою на ділянці: поради дачникам

Як можна з користю застосувати хвою на ділянці: поради дачникам
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Якщо у вас ростуть хвойні дерева, то можна зібрати хвою, щоб застосувати її на городі, квітнику чи покласти у компост.

Подробиці

Суха хвоя взимку служить утепленням для теплолюбивих рослин на клумбі, щоб вони не вимерзали під час морозів. Гілки рослини опускають донизу й засипають хвоєю.

Також із хвої можна зробити мульчу. Вона затримує вологу рослинам, не дає прорости бур’янам. Але така мульча підкислює ґрунт, тому не всі рослини її люблять. У випадку, якщо захочете замульчувати хвоєю грядки, то треба розкислити ґрунт золою або крейдою.

Деякі дачники додають її у компостну купу, хвоя багата на корисні мікроелементи, а також на фітонциди, вона здатна знищити шкідливі бактерії. А щоб хвоя швидше перегнила у компості, треба додати туди харчові відходи чи гній.

Хвоя допоможе боротися зі шкідниками та хворобами садових рослин. Треба зробити настій голок з водою 1:2 й обробляти рослини, уражені фітофторозом та борошнистою росою. Також обробляють фруктові дерева від плодожерки та попелиці.

У погребі сухою хвоєю пересипають урожай, щоб довше зберігався. Хвоя має бактерицидні властивості, тому не дасть овочам загниватися.

попередня статтяІдея для закуски: канапе з сиром та редькою
наступна статтяСалат в шотах з червоною рибою для коктейльного столу
Копірайтерка з філологічною освітою, мама трьох чудових хлопців. Любить готувати та експериментувати на кухні. Ділиться рецептами та корисними порадами з читачами сайту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я