...
ГоловнаЛайфстайлНіколи не допускайте ці помилки при висаджуванні озимого часнику

Ніколи не допускайте ці помилки при висаджуванні озимого часнику

Підпишіться на нас:

Хоча вже й час завершувати осінні дачні роботи, проте є кілька питань. Вони стосуються помилок, які часто допускають при висаджуванні озимого часнику. Будемо говорити коротко: якщо їх виключити, врожай буде значно якіснішим та більшим.

Подробиці

Озимий часник висаджують приблизно за місяць до настання холодів, точніше стійких морозів. Важливо встигнути, щоб він встиг розвинути кореневу систему, але не зелену частину. А помилки, які найчастіше зустрічаються, наступні:

  • Поганий ґрунт. Часник потребує рихлий та вологий ґрунт. Потрібно перекопати грядки та облаштувати дренаж, щоб не було застою вологи.
  • Глибина висаджування. Якщо вона замала, часник може замерзнути. Оптимально дотримуватися показників в 5-7 см.
  • Скупчення. Часник потребує вільного простору. Між саджанцями потрібна відстань 10-15 см, а між борознами — 20-25 см.
  • Втрачений час. Якщо ви не встигаєте до морозів за 30-40 днів, краще не висаджуйте. Рано також не треба заглиблювати цибулини в ґрунт, бо вони проростуть раніше часу.
  • Порушення поливу. Часник потрібно регулярно поливати, щоб підтримувати оптимальний рівень вологи. Надмірний рівень призведе до розвитку захворювань. Навесні та влітку поливають раз на тиждень.
  • Порушення догляду. Часник потребує прополювання, щоб не було бур’яну. Наприкінці вегетаційного періоду не підживлюють та не поливають, щоб часник дійшов до стадії зрілості.

Стрічка новин:

Фітнес/Здоров'я/Краса

Ще новини:

Як продовжити цвітіння орхідеї: фаленопсиси цвітуть по 5-6 місяців

При правильному догляді фаленопсиси можуть цвісти по п'ять-шість місяців. Догляд, який принесе тривале цвітіння квітки набувається з часом...

Яку кімнатну рослину експерти радять поставити у квартирі після ремонту: поглинає шкідливі речовини

Відомо, що багато кімнатних рослин здатні очистити повітря та принести господарям користь. У подробицях читайте про одну з...

В Україні ціни на продукти харчування різко зростуть: що відомо

В Україні до кінця літа очікують різке зростання цін на продукти харчування. Вартість  зросте на 15-30%. Причому це...

ЄС може повернути мита на українські яйця та цукор

Нещодавно Євросоюз продовжив на на рік дію торговельного безвізу з Україною стосовно сільськогосподарської продукції. Але не довго довелося...