Що корисне зробити за допомогою звичайної зубочистки

0
Що корисне зробити за допомогою звичайної зубочистки
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Пряме призначення зубочистки всім відоме. Про користь чи шкоду не будемо говорити, для цього є лікарі. А що можна ще зробити за допомогою звичайної зубочистки удома, поділимося з вами.

Подробиці

Перевірка вологості ґрунту

Можна використовувати зубочистку як швидкий і простий спосіб дізнатися, чи потрібно ваші рослини поливати. Просто застроміть її в ґрунт. Якщо він вологий і на ній залишилася земля, додатково поливати не треба.

Косметичний ремонт

Для усунення невеликих дірочок в дерев’яному плінтусі. Все, що вам потрібно, — це кілька зубочисток, столярний клей і ножиці для швидкого і ефективного ремонту.

Секретне повідомлення

Ви можете зробити приємний сюрприз вашій дитині або коханій людині, відправивши секретне повідомлення. Просто напишіть його зубочисткою на шкірці банана. Через кілька годин поступово з’являться ці люблячі слова або корисні нагадування.

попередня статтяЯк приготувати швидкий грибний суп
наступна статтяЯк покращити смакові якості хурми: покладіть її поруч із цими фруктами
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я