Як підготувати кімнатні рослини до зими: три корисні поради новачкам

0
Як підготувати кімнатні рослини до зими: три корисні поради новачкам
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

До зими потрібно готуватися заздалегідь. І це стосується і домашніх квітів. Це період, коли треба організувати рослинам спокійні умови, щоб вони не стресували. Світловий режим, температура в приміщенні, вологість — все повинно бути оптимізовано для зимового періоду.

Подробиці

Недостатня кількість світла — одна з причин, які можуть призвести до стресу в рослин. Потрібно поставити додаткові лампи, щоб досвічувати. Так можна буде мінімізувати негативний вплив сезону, коли дуже рано темніє. Для цього є спеціальні фітолампою

До зими потрібно провести обробку від шкідників. На зиму вони можуть причаїтися, а при сприятливих умовах почнуть знищувати рослини.

Потрібно також слідкувати за дотриманням режиму поливу. Пересушення або надмірна вологість можуть призвести до виникнення хвороб. Якщо у ваших рослин вже є певні ознаки захворювань, проведіть також профілактичні обробки.

Якщо у вас рослини розставлені в різних кімнатах, рекомендується їх згрупувати. Це допоможе створити для них оптимальний та загальний мікроклімат. Звичайно, це можливо тільки за умови, що квіти здорові та оброблені.

Не ставте на зиму рослини біля вікон. Зимове провітрювання приміщень має вкрай негативний вплив на них. Також потрібно забезпечити відсутність протягів.

попередня статтяЯк приготувати пиріг на молоці, який довго залишається м’яким та пухким
наступна статтяЯк правильно приготувати смачні сухарики: кулінарні поради
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я