Чому не проростає кісточка авокадо

0
Авокадо на підвіконні: як виростити екзотичну рослину вдома
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Здавалося б, ви все робите, як треба, – вибрали стигле авокадо, витягли з нього кісточку, вимили і просушили, після чого встромили її в землю загостреною частиною вгору. А такого бажаного ростка, на жаль, так і не дочекались.

Розглянемо деякі причини такої «поганої поведінки» авокадо.

Подробиці

Для початку варто переконатися в тому, що з моменту «висадки» минуло 30-60 днів. Зазвичай кісточки починають проростати саме в цей період часу.

Якщо вказаний термін давним-давно минув, але паростки не зійшли, можливо, ви використали для посадки недостигле авокадо.

У тому випадку, якщо ви впевнені в стиглості обраного вами плоду, придивіться до ґрунтосуміші, яку ви обрали для вирощування авокадо. Якщо вона була занадто сухою, слабенькі паростки просто не зможуть пробитися через таку землю. Тому після посадки не забувайте про необхідність поливати авокадо.

Нарешті, ріст міг зупинитися у зростанні через брак мікроелементів та мінералів. Не знаєте, яке добриво вибрати, щоб усунути цю проблему?

Зверніть увагу на добрива, призначені для цитрусових – у них знайдеться все необхідне для цієї екзотичної рослини.

Втім, здебільшого отримати плоди з авокадо, вирощеного з кісточки, практично нелегко. Тож дотримуйтесь порад, та бажаємо вам успіху у вирощуванні вашого кімнатного авокадо.

попередня статтяСкористайтеся одним із цих способів прикраси шарлотки, щоб вона вийшла дуже апетитною
наступна статтяСподобається всім: рецепт ароматного осіннього супу
Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, факультет журналістики. Головний редактор розділів “Краса”, “Лайфстайл”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я