...

Бальзами не допоможуть: головна причина, через яку сохнуть губи

Підпишіться на нас:

У холодну пору року ніжна шкіра губ потребує особливого захисту. Щоправда, деяким дівчатам подолати сухість, тріщини та лущення не допомагають перевірені засоби для губ — і навіть косметологічні процедури. Все тому, що справжня причина проблема прихована зсередини.

Осінь і зима — період, коли деякі жінки відмовляються від стійких помад і постійно експериментують з різними способами пом’якшення шкіри губ. Одні пробують нічні живильні маски – магазинні та домашнього приготування, інші йдуть до косметологів за філерами – «виключно з метою зволоження», – а треті намагаються нарешті забути про загальну шкідливу звичку кусати і облизувати губи.

Звичайно, всі ці методики хороші і допомагають повернути губам м’якість та комфортні відчуття. Однак у деяких випадках вони не працюють. Навіть дотримуючись всіх рекомендацій!

На жаль, хоч би як ти намагалася посилити вплив усіх цих методик і повернути сухі губи до колишньої форми, без вирішення внутрішніх проблем не обійтися.

Найчастіше сухість і лущення губ пов’язані не зі змінами пір року, а з нестачею поживних речовин в організмі. В одному випадку це може говорити про низьку кількість вітаміну А та Е, в іншому — про те, що в раціоні не вистачає омега-кислот, а в третьому — що в тебе залізодефіцитна анемія. Як бачиш, стан губ залежить від багатьох негативних факторів здоров’я! До того ж дуже поширених: за статистикою анемія зустрічається у кожної третьої жінки — в різному ступені серйозності розвитку.

Виходить, якщо мінімізувати дискомфорт від сухості губ не допомагають помади, маски та бальзами, не зайвим буде здати аналізи та подивитися, чи немає в тебе дефіциту поживних речовин.

Звісно, швидко вирішити проблему такого масштабу не вдасться. Зате ти почнеш діяти у правильному напрямку — і згодом зможеш забути про тріщини, стягнутість і неможливість користуватися губною помадою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я