Що робити, якщо запаси моркви почали псуватися: причини та найкращі способи зберігання овочів

0
Зберігайте моркву у піску до весни без гниття і шкідників
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Якщо морква почала псуватись прямо в льоху, то причини потрібно шукати або в порушенні агротехніки, або умов зберігання.

Але все це абсолютно марно через факт, що вже відбувся, а значить, правильним буде вжити заходів щодо порятунку врожаю коренеплодів.

Подробиці

Чому гниє морква

Якщо врожай зібраний правильно, то, швидше за все, він був заражений, а може, постаралися шкідники. Тут уже нічого не вдієш.

Якщо ви чітко дотримувалися правил агротехніки, то винні умови зберігання.

Можливо, порушена температура (вище 0-1 градусів) та вологість. Для моркви відповідним називають рівень вологості 90-95%.

Також морква псується в приміщенні, що погано провітрюється, і погано утепленому сховищі.

Що робити

Насамперед потрібно перебрати моркву. Пошкоджені овочі утилізувати, а цілі, що лежали поруч із ними, пустити на переробку.

Можна зустріти рекомендації щодо обробки місця зберігання коренеплодів фунгіцидними біопрепаратами (Фітоспорином-М, Екомік Урожайний).

На майбутнє потрібно вибирати сорти для посадки, призначені для тривалого зберігання. Це гібриди: “Грибовчанин”, “Монанта”, “Нантська 4”, “Незрівняна”, “Розаль і Самсон” та інші.

Як зберігати моркву

Можна зберігати овочі в герметичних пакетах вагою до 5 кг або полотняних мішках вагою до 20 кг. В останньому випадку верх мішка вкривають 8-10-сантиметровим шаром вологої тирси.

Найпопулярнішим вважається спосіб зберігання овочів у ящику з піском. Кожен овоч при цьому укладають окремо від іншого, пересипаючи новий шар піском до 2 см.

Але, як уже було сказано, довго зберігатимуться лише ті овочі, які були посіяні, вирощені та зібрані з дотриманням правил агротехніки.

попередня статтяЩо робити, якщо озимий часник проріс до холодів
наступна статтяДля чого додають олію при варінні макаронів
Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, факультет журналістики. Головний редактор розділів “Краса”, “Лайфстайл”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я