Народна порада зберігання свіжої капусти

0
Народна порада зберігання свіжої капусти
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Якщо ви виростили власний урожай капусти або маєте можливість купити її недорого, треба ще знати, як її зберегти. А то може вийти не економія, а навпаки – прийдеться купляти ще раз взимку.

Подробиці

Отож, для тривалого зберігання обирайте тільки пізньостиглі сорти. Їх легко впізнати по темно-зеленому забарвленню, вони тверді, листки не розпадаються.

Таких покривних листків має бути 4-5 шт., і качан має бути не низько обрізаний, а 2-3 см. Чудовий ефект дає припудрювання капусти подрібненою крейдою. Вона, як і захисне листя, не дасть потрапити бактеріям усередину.

Також важливу роль відіграють вентиляція і температура. Оптимальна – не вище 3 градусів тепла. Між капустинами має бути невелика відстань, а ще краще – обгорнути кожну в свіжу газету. Типографська фарба дезінфікує і не дає переходити гнилі з одного качана на інший.

Користуйтеся цими порадами – і до весни збережете свою капусту!

попередня статтяЯкі приправи та трави не підходять для супу: кулінарні поради
наступна статтяКулінарна порада, щоб гречка була удвічі смачніша
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я