Витратьте всього 20 хвилин свого часу у листопаді, і навесні гумус буде готовий

0
Що робити з опалим листям: забрати чи залишити
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Погодьтеся, швидко отримати поживний перегній – мрія кожного дачника.

І дійсно є спосіб, як її здійснити: використовуючи листовий опад, який, якщо порівнювати його за таким критерієм, як поживна цінність, ні в чому не поступається компосту або гною.

Подробиці

Як і інші добрива, листовий перегній здатний забезпечити рослини азотом, калієм, фосфором та іншими макро- та мікроелементами.

Ще одна позитивна якість подібного підживлення полягає в її здатності розпушувати важкі ґрунти, внаслідок чого кисень починає безперешкодно надходити до коріння рослин.

Для приготування поживного складу вам необхідно наповнити опалим листям 200-літрові бочки, які, напевно, встановлені на вашій ділянці для поливу.

Кожен шар листя завтовшки близько 20 см необхідно пересипати сечовиною в кількості 2 чайних ложок.

Коли наповните бочку до верху, не забудьте накрити її кришкою. Іноді зустрічаються рекомендації використовувати для приготування листового перегною великі чорні поліетиленові пакети, але спосіб з бочкою все ж таки ефективніший.

В результаті в квітні-травні, якраз до сезону посадок, ми отримаємо напів перегнивший листовий опад. Ним можна заправити грядки при весняному перекопуванні або помістити в лунки, призначені для висадки розсади.

попередня статтяМожна навіть на ніч: рецепт простого та корисного салату з буряків
наступна статтяВпорається навіть дитина: готуємо смачний десерт із простих продуктів
Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, факультет журналістики. Головний редактор розділів “Краса”, “Лайфстайл”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я