Чому фіалка не цвіте цілий рік: питання до ґрунту

0
Чому фіалка не цвіте цілий рік: питання до ґрунту
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Фіалки можуть цвісти цілий рік. Це можливо, якщо забезпечити повноцінні умови для вирощування рослини. А вона буває вередлива. Найчастіше причина відсутності бажання цвісти у ґрунті. Якщо виключити певні помилки, велика вірогідність, що все буде вдало відновлено щодо цвітіння.

Подробиці

Квітникарі знають, що фіалки мають слабку кореневу систему. Рослини дуже реагують на склад та якість субстрату. Фіалки категорично не люблять ґрунт, який не пропускає повітря. Тяжкий та щільний шар землі більше шкодить, ніж підтримує здоровий стан рослини.

Зверніть увагу на кислотність ґрунту. Характерними ознаками для подальшого вирощування в ньому є:

  • відсутність цвітіння;
  • пожовтіле листя;
  • поява шкідників.

Квітці потрібен рихлий ґрунт а м’який, щоб він добре пропускав повітря Оптимальний рівень pH для фіалок становить показник 5,5 та 6,5.

До складу землі повинен входити біогумус (компост) та торф. Компоненти змішують зі звичайною землею. Знадобиться також розпушувач. Це може бути пісок або вермикуліт. Якщо його немає, можна використати подрібнене вугілля. Пропорційно кожен компонент повинен складати ⅙ від кількості землі.

попередня статтяЯк приготувати багато котлет з залишків фаршу: господиням на замітку
наступна статтяДля чого сипати сіль в тісто для сирників: господиням на замітку
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я