...

Чому не можна нюхати кавові зерна при виборі парфумів

Підпишіться на нас:

Часто у спробі допомогти покупцям послухати якнайбільше ароматів, у парфумерному магазині можна побачити кавові зерна. Але чи справді вони допомагають очистити нюх?

Коли наш нюх «втомлюється»

Так влаштовано, що наші носові рецептори та мозок не настільки натреновані, як зір. І ніс справді може швидко «втомлюватися», якщо йому треба обробляти велику кількість складних ароматів. Це питання натренованості.

Парфумери, наприклад, можуть тестувати набагато більше ароматів, ніж середньостатистична людина.

Виходячи з цього, не рекомендується пробувати більше 3-5 ароматів за раз, тому що можуть втомитися і рецептори, і мозок, який обробляє всю інформацію, що надходить.

Що не так з кавовими зернами

Заважаючи все з ароматом кави, ми тільки додаємо мозку ще більше стресу. Іншими словами, кава – таке ж джерело нюхової інформації, яку наш мозок отримує нарівні з парфумерними композиціями

Після кількох ароматів краще просто піти подихати на свіже повітря чи випити чистої води.

Блоттери – це вихід?

Блоттери це паперові смужки, так звані тестери для ароматів. Вони дійсно нейтральні з точки зору передачі аромату та універсальні, до того ж їм немає найдешевшої альтернативи.

Але треба пам’ятати, що коли парфумерія потрапляє на шкіру людини, вона може звучати інакше, ніж на блоттері. Тому якщо аромат сподобався тобі на блоттері, то неодмінно спробуй його і на шкірі, і на одязі. Натільне звучання аромату може змінюватися навіть у ситуації, коли людина перебуває у стані стресу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я