Які умови гарантують гарний ріст заміокулькасу: правильний догляд за «доларовим деревом»

0
Як правильно доглядати за доларовим деревом, щоб не жовтіло
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Згідно з численними прикметами, заміокулькас здатний матеріально забезпечити свого власника. Причому грошові надходження відбуваються в іноземній валюті – не дарма ж рослину прозвали «доларовим» деревом.

Ми не перевіримо чи це дійсно так, але квітка, яка росте у вас вдома повинна бути задоволена здійсненим за нею доглядом.

Подробиці

Тож, що потрібно робити, щоб підтримувати зовнішність та здоров’я рослини у належному вигляді.

Якщо ви недавно стали власником заміокулькаса, не поспішайте скоріше пересаджувати його в новий горщик – дайте квітці час «обжитися» на новому місці.

Оскільки рослина відноситься до тропічних, їй необхідно забезпечити гарне освітлення.

Тому найкращим місцем для розміщення вазону з “доларовим” деревом стане східна або південна сторона. Під час короткого світлового дня подбайте про додаткове джерело світла.

Вибираючи для заміокулькаса нове «місце проживання», простежте, щоб тут були відсутні протяги.

Ідеальна температура для рослини в зимовий час становить від 12 градусів тепла, тоді як влітку – до 29 градусів вище нуля.

У зв’язку з тим, що квітка краще справляється із посухою, ніж із надмірним перезволоженням, рекомендується обприскувати її лише в сильну спеку.

Зрештою, не варто переживати, якщо коріння рослини злегка виступає над поверхнею (до 1 см) – це цілком нормально, та й виглядає досить декоративно.

попередня статтяВикористайте сіль при пранні, і результат вас дуже здивує
наступна статтяДе потрібно садити тую
Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, факультет журналістики. Головний редактор розділів “Краса”, “Лайфстайл”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я