Наскільки добре ростуть в домашніх умовах цитрусові: особливості сезонних очікувань

0
Наскільки добре ростуть в домашніх умовах цитрусові: особливості сезонних очікувань
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Лимони, апельсини, мандарини, лайми — в домашніх умовах вирощують різні види цитрусових рослин. Найчастіше вибирають мандарини та лимони, але на цьому не зупиняються в спробах спостерігати ще за каламондином, лаймкватом, клементином та оранжеватом.

Подробиці

Для ефективного вирощування найперше треба правильно підібрати ґрунт та дотримуватись умов, необхідних для створення оптимального мікроклімату. Найперше потрібно підготувати землю. Візьміть 2 частини дернового ґрунту та відповідно до пропорцій по 1 частині піску, перегною та торфу. Така суміш забезпечить потрібну для рослини мікробіоту.

Зверніть увагу на розміщення горщика з рослиною. Найкраще ставити на південно-східному або південно-західному підвіконні. Взимку потрібно забезпечувати додаткове світло. Його треба включати тривалістю мінімум на 12 годин. З листопада по лютий місяць цитрусові повинні знаходитися в стані спокою. Прохолодне місце з температурою до +15 градусів стане оптимальним варіантом.

Навесні цитрусовим треба забезпечити підвищення температури до +18 градусів. А влітку можна не переживати, бо вони добре переносять спекотні умови вирощування.

попередня статтяЯк ароматизувати оливкову олію для приготування різних страв
наступна статтяЯк приготувати мигдалеве молоко в домашніх умовах
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я